Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Відкритий лист Карлівського міського голови Наконечного О.С. голові Карлівської районної ради Світлику П.М.

                                                        Шановний Петре Михайловичу!

     До мене, як до міського голови, продовжують надходити звернення від мешканців мікрорайону Гурамішвілі, які стурбовані ситуацією, що склалася навколо відремонтованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини, урочисте відкриття якої відбулося ще в червні 2017 року.

      В своїй промові на урочистому відкритті цього медичного закладу ви так красномовно переймалися проблемою літніх людей, які мешкають в мікрорайоні, та які не в змозі отримати  первинну лікувально-профілактичну допомогу на місці. То чому ж ці люди вже чотири місяці чекають, що амбулаторія нарешті відкриється по-справжньому, і не потрібно буде добиратися до центральної лікарні.

    Наразі в амбулаторії не підключено газо- та електропостачання, тож декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, вочевидь,  до кінця 2017 року не буде подано. Тож навіщо було з помпою відкривати амбулаторію, якщо ви знали, що заклад найближчими місяцями не запрацює, навіщо давати людям пусті обіцянки?

     Карлівчани знову і знову звертаються до мене з проханням посприяти в найскорішому вирішенні проблеми. Тому закликаю вас невідкладно розглянути дане питання і докласти максимум зусиль для того, щоб амбулаторія загальної практики сімейної медицини в мікрорайоні Гурамішвілі розпочала свою роботу якнайскоріше.

     Зі свого боку вкотре запевняю, що міська рада готова розглянути можливість надання будь-якої допомоги, але звернень від вас, на жаль, не надходило.

Міський голова                                                                   О.С. Наконечний« повернутися до списку новин