Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Відкритий лист міського голови Наконечного О.С. голові Карлівської районної ради Світлику П.М.

Відкритий лист Карлівського міського голови Наконечного О.С. голові Карлівської районної ради Світлику П.М.

Шановний Петре Михайловичу!

      Громада м. Карлівка, зокрема жителі мікрорайону Гурамішвілі, стурбовані ситуацією, яка склалася навколо відремонтованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини, урочисте відкриття якої відбулося 27 червня 2017 року.

     Вітаючи карлівчан з такою важливою подією, представники влади запрошували мешканців звертатися у медичний заклад для отримання фахової консультації. Урочисте відкриття амбулаторії було широко висвітллено в ЗМІ та на офіційному сайті районної ради. Було написано, цитую: "Відтепер мешканцям мікрорайону Гурамішвілі, серед яких багато літніх людей, не потрібно їздити до центру міста, щоб отримати кваліфіковану первинну лікувально-профілактичну допомогу, а це близько 3000 осіб, які матимуть якісне медичне обладнання і зручні умови лікування." Але пройшов місяць, а віз і нині там.

     До мене, як до очільника міста, останнім часом все більше надходить дзвінків від мешканців мікрорайону Гурамішвілі, які вже зневірилися, що амбулаторія колись запрацює та звертаються з проханням посприяти в найскорішому вирішенні проблеми.  Тому закликаю Вас невідкладно розглянути дане питання і докласти максимум зусиль для того, щоб амбулаторія загальної практики сімейної медицини в мікрорайоні Гурамішвілі розпочала свою роботу.

 

Міський голова                                                                                                                     О.С. Наконечний« повернутися до списку новин