Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Новий голова райради - нові сподівання громади

21 лютого 2019 року на пленарному засіданні двадцять другої сесії Карлівської районної ради було прийнято рішення про дострокове припинення повноважень голови районної ради Петра Світлика.

Новим головою Карлівської районної ради обрано Ткачова Юрія Олександровича. Впевнені, що новообраний очільник району скоригує роботу ради на благо громади, а не на лобіювання власних інтересів, як це здебільшого робив пан Світлик.

За часи свого «правління» цей горе-керманич  більше займався популізмом, а в районі так нічого і не змінювалося – дороги розбиті (крім «головної траси» Карлівка – Ланна), соціальна сфера не захищена, що вже казати за благоустрій будівель, які знаходяться у власності районної ради. Неодноразово  Карлівська міська рада зверталася до пана Світлика з вимогою привести до ладу як самі споруди, так і прибудинкові території старого і нового будинків побуту, будівлі колишньої вечірньої школи, приміщення корпусу №2 ЗОШ №1. Все марно – немає коштів в районній раді. Натомість на захмарні премії коштів вистачало.

Часто Петро Світлик в критичній формі висловлював незадоволення щодо низького рівня надання субвенції з міського бюджету. Але ж це не обов’язок міської ради, яка наділена власними повноваженнями та обов’язками перед громадою. Разом з тим, в межах своїх повноважень і наявності коштів міська рада надавала і надаватиме субвенцію в районний бюджет. Факти говорять самі за себе. За три роки діяльності міської ради сьомого скликання субвенція до районного бюджету склала майже 3,5 млн. грн. Та пану Світлику все було мало. Адже заробляти бали перед громадою, привласнюючи здобутки районної державної адміністрації, міської ради чи депутатів обласної ради колишньому голові було простіше, ніж зробити щось самому.

Перевертень, який служив і готовий служити при будь-якій владі тільки й вмів, що обіцяти й цькувати невгодних. Через його непрофесійність, халатність та свідоме ігнорування своїми службовими обов’язками розплачувалась громада.

Маємо надію, що новий голова Карлівської районної ради Юрій Ткачов вирівняє роботу районної державної адміністрації і консолідує роботу районної ради.  Бажаємо йому успіхів в усіх починаннях та сподіваємось на плідну співпрацю на благо громади.

 

 « повернутися до списку новин