Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Питання залишається відкритим

Протягом багатьох років болючою темою для мешканців мікрорайону цукрозаводу є будівництво залізничної платформи на зупинці «45 кілометр».

Неодноразово Карлівська міська рада зверталася з цим питанням до відповідних органів. В різні інстанції було надіслано безліч листів з проханням посприяти у вирішенні цієї проблеми. Міський голова Олександр Наконечний, його перший заступник Сергій Тарасовський особисто зустрічалися з керівництвом АТ «Укрзалізниця». З відповідним листом до Міністерства інфраструктури України звернувся народний депутат України Андрій Река. У відповіді повідомлено, що влаштування зупинного пункту між станцією «Карлівка» та зупинкою «43 км.» не відповідає вимогам ДБН.

На цьому міська рада не зупинилася. В липні 2019 року було направлено лист Президенту України Зеленському В.О.

 

Шановний Володимире Олександровичу!

Залізничний транспорт є найрозвинутішим в Україні. Перевагою цього виду транспорту є велика розгалуженість та низькі тарифи. В м. Карлівка Полтавської області кількість населення складає 15 тис. чоловік, переважна більшість яких користується залізничним сполученням Полтава - Лозова.

Протягом багатьох років мешканцями житлового мікрорайону м. Карлівка, де проживає 3,5 тис. чоловік порушується питання будівництва залізничної платформи на лінії Полтава - Лозова між станцією «Карлівка» та зупинкою «43 км.». Відсутність даної зупинки створює певні незручності. Мешканцям приходиться долати значну відстань, щоб дістатися до пункту відправлення електропотягу.  

     Громадськість міста стурбована з приводу даної ситуації. Враховуючи неодноразові звернення, з відповідним листом від 23.04.2019 року за №347-30/8/9 до Міністерства інфраструктури України звернувся народний депутат України Река А.О., але на нашу адресу прийшов лист з черговою відмовою за підписом Міністра інфраструктури України В. Омеляна.

     Разом з тим у сусідньому селищі Машівка, де кількість населення всього селища становить 4,92 тис. чоловік, на таке ж саме звернення громадян було надано позитивне рішення. АТ «Укрзалізниця» надала дозвіл на розміщення залізничної платформи для зупинки електропотягу.

Постає питання - це відбувається з непорозуміння, чи робиться навмисно?

Звертаємося до Вас з проханням розібратися та посприяти у позитивному вирішенні питання будівництва залізничної платформи на лінії Полтава - Лозова між станцією «Карлівка» та зупинкою «43 км.».

 « повернутися до списку новин