Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ОТГ ТРИВАЄ

8 липня на стадіоні ФК «Карлівка» відбулися громадські слухання  з питання    підтримки проекту рішення  про добровільне об’єднання  територіальної громади м. Карлівка, що включає в себе населені пункти м. Карлівка, с. Іванівка та Солона Балка, та територіальної громади с. Федорівка  в об’єднану територіальну громаду з центром у м. Карлівка.

Його учасники сумлінно дотримувалися  протиепідеміологічних заходів.

Розпочалося зібрання відкриттям на стадіоні пам’ятника почесному громадянинові м. Карлівка М. В. Підгорному. Як повідомив загалу в.о. міського голови Олег Стовбун, карлівчан  дуже турбувала ситуація, коли у рамках декомунізації було знесено погруддя відомого земляка, якому судилося жити, працювати і мати вагомі здобутки у часи розбудови країни. Вони неодноразово зверталися до міської ради з проханням таки вшанувати пам'ять Миколи Вікторовича, рідні якого бережуть посвідчення почесного громадянина міста за №1. Сесією міської ради було передано демонтоване погруддя та постамент  на відповідальне зберігання благодійній організації «Фонд «Добробут, Благодійність, Розвиток», і незабаром погруддя на постаменті уже зависочіло у затінку перед трибунами. До нього плиткою викладено доріжку.

Потім слово узяв начальник загального відділу міськради Володимир Слєпцов, який окреслив основні віхи життя М.В. Підгорного та від імені карлівчан подякував благодійній організації «Фонд «Добробут, Благодійність, Розвиток» за збереження пам`яті про відомого земляка-господарника. Наразі йдуть перемовини, аби стадіону присвоїти почесне ім’я  М. В. Підгорного.

Після цього розпочалися слухання. У результаті 70 чоловік із 72, які мали право голосу, підтримали обговорюваний проект рішення про добровільне об`єднання територіальних громад Карлівки і Федорівки, яке у подальшому сесія міськради має затвердити та направити на погодження до облдержадміністрації.

                                                                                            Ірина Мартинюк, районна газета «Життя і слово».

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин