A A A K K K
для людей із порушенням зору
Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Вітаємо

07 грудня

Вітаємо з ювілеєм члена виконавчого комітету Карлівської міської ради

Костянтина Возного!

Шановний Костянтине Олексійовичу!

Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на життєвому шляху не було ніяких перешкод. У нелегкій та необхідній роботі бажаємо успіхів, щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а друзі були завжди поруч.

З ювілеєм!

22 листопада

Вітаємо з Днем народження члена виконавчого комітету Карлівської міської ради Світлану Голубенко!

Шановна Світлано Олексіївно!

Бажаємо, щоб доля і надалі була прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів. Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! 

З Днем народження!

12 листопада вітаємо з ювілейним Днем народження депутата Карлівської міської ради восьмого скликання

Юрія Третяка!

Шановний Юрію Івановичу!

Щиро вітаємо Вас із Днем народження. Бажаємо  гарного настрою, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії.  Зичимо Вам оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, сімейного благополуччя і щастя. Хай життя дарує тільки добрі емоції та хороший настрій! 

З ювілеєм!

 

7 листопада відзначає свій  День народження депутат Карлівської міської ради восьмого скликання

Роман Пирлик!

Шановний Романе Вікторовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, любові та достатку!

 

З Днем народження!

5 листопада відзначає День народження 

депутат Карлівської міської ради восьмого скликання

Володимир Сидоров!

 

Шановний Володимире Євгеновичу!

 

Нехай Ваше життя буде сповнене щастям, радістю та благополуччям. Хай Вас завжди супроводжують міцне здоров’я, наснага та постійне бажання примножувати добро на нашій землі. Нехай Ваша діяльність відзначається успіхами, досягненнями та словами щирої вдячності, а в родині завжди панує мир і злагода.

 

З Днем народження!

31 жовтня -  День народження депутата Карлівської міської ради восьмого скликання

Олександра Скачкова!

Шановний Олександре Леонідовичу!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з цієї нагоди. Зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії. Щиро бажаємо вам нових звершень на професійній ниві.

З Днем народження!

29 жовтня вітаємо з Днем народження депутата Карлівської міської ради восьмого скликання

Валерія Пиляя!

Шановний Валерію Володимировичу!

Прийміть щирі побажання особистого щастя, невичерпної енергії, міцного здоров'я, наснаги у всіх добрих справах, хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

З Днем народження!

26 жовтня 

вітаємо з Днем народження депутата Карлівської міської ради восьмого скликання

Ларису Гаврись!

Шановна Ларисо Олександрівно!

Прийміть наші щирі вітання і побажання Вам міцного здоров'я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні зустрічі, а оточуючі приділятимуть належну увагу Вашій прекрасній душі й жіночності.

З Днем народження!

 

22 жовтня

святкує День народження 

член виконавчого комітету Карлівської міської ради

Микола Черкаський!

Шановний Миколо Олександровичу!

Сердечно вітаємо Вас з цієї нагоди. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, миру та затишку в сім’ї. Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і перемога, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення.

З Днем народження!

19 жовтня 

святкує День народження депутат Карлівської міської ради восьмого скликання

Володимир Кравцов!

Шановний Володимире Володимировичу!

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

 

12 жовтня святкує свій День народження член виконавчого комітету Карлівської міської ради

Володимир Мусяк!

Шановний Володимире Івановичу!


Поздоровляючи з цим святом, зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів .Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

З Днем народження!

 

 9 жовтня святкує своє 55-річчя перший заступник Карлівського міського голови

Юрій Ткачов!

Шановний Юрію Олександровичу!

 

Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

З ювілеєм!

3 жовтня відсвяткувала свій День народження депутат карлівської міської ради восьмого скликання

Наталія Турчак

Шановна Наталіє Леонідівно!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням.

 

29 вересня святкує свій День народження член виконавчого комітету Карлівської міської ради

 Ігор Стецюра

 

Шановний Ігорю Анатолійовичу!

 

Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися такою ж уважною, життєрадісною, креативною та цілеспрямованою людиною. Нехай вас супроводжують не лише творчі успіхи і кар'єрний ріст, а й сімейний затишок і звичайне людське щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота своєю чергою приносила добробут і комфорт у Ваш дім.

Вітаємо!

 

 

 

17 вересня свій День народження святкує депутат Карлівської  міської ради восьмого скликання

Володимир Литвин

Шановний Володимире Івановичу!

 

У цей день прийміть наші найщиріші побажання гарного здоров'я, щастя, благополуччя та добробуту! Нехай Ваше життя буде наповнене любов'ю та радістю, відчуттям гармонії та задоволення. Бажаємо Вам вірних друзів, підтримки колег, успіхів у професійній діяльності та втілення всіх задумів!

 

З Днем народження!

 

25 серпня День народження святкує депутат міської ради

Ірина Шелехова

Шановна Ірино Василівно!

 

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи, а людська повага хай буде подякою Вам за плідну працю і чуйність.

 

 

21 серпня День народження святкує секретар ради

Тетяна Василець.

 

Шановна Тетяно Віталіївно!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай оптимізм та життєва енергія супроводжують Вас і надалі та дають можливість реалізовувати ідеї, приймати мудрі рішення на благо Карлівської громади. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту у вашій родині!

 

10 серпня відзначає свій День народження депутат міської ради

Наталія Пащенко

Шановна Наталіє Павлівно!

 

Прийміть щиросердечні поздоровлення з Днем народження!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів!

 

Бажаємо Вам доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, мудрості, терпіння, з Божим благословенням на довгі роки в плідній праці приумножувати добробут і злагоду в Карлівській громаді. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм і душевними зустрічами. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце.

 

24 липня відзначає свій День народження

  член виконавчого комітету Карлівської міської ради

Третяк Алла Миколаївна.

 

Шановна Алло Миколаївно!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, сімейного затишку та багато щасливих літ у натхненній праці. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

 

18 липня відзначає свій День народження

  депутат Карлівської міської ради

Борець Сергій Миколайович.

 

Шановний Сергію Миколайовичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, миру та затишку в сім’ї. Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують успіх, робота приносить тільки задоволення та щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!

 

 

4 липня День народження святкує член виконавчого комітету Карлівської міської ради

Сергій Бобрицький.

Шановний Сергію Борисовичу!

Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання!

З Днем народження!

25 червня День народження святкує староста Попівського старостинського округу

Віктор Борисенко

Шановний Вікторе Володимировичу!

Бажаємо міцного здоров’я, вдачі, щастя, здійснення всіх мрій та задумів, творчої наснаги! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде чистою і хай на ній зустрічаються тільки вірні друзі та колеги! Нехай життя буде казкою у якій Ви завжди будете бажаним гостем!

З Днем народження!

 

24 червня День народження святкує депутат Карлівської міської ради восьмого скликання

Микола Олексієнко

 

Шановний Миколо Федоровичу!

 

Від щирого серця бажаємо здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!
Хай кожен новий день приносить лише добро, а доля буде щедрою на успіх! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, непохитна воля та оптимізм.

 

З Днем народження!

18 червня День народження святкують депутат міської ради восьмого скликання

Віталій Вовчок

та староста Голобородьківського старостинського округу

 

В’ячеслав Старейко!

 

Шановні колеги!

 

В цей день бажаємо Вам міцного здоров’я, терпіння, щоб віра, надія та Божа любов не залишали Вас у будь-якій ситуації, щоб доброта та злагода зігрівали Ваше серце. Нехай поруч з вами завжди будуть оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів та бід, додає сил та натхнення.

 

З Днем народження!

 

 

 

 

7 червня День народження святкує депутат Карлівської міської ради

Іван Коваль.

Шановний Іване Михайловичу!

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 

29 травня свій День народження святкує член виконавчого комітету міської ради

Олег Бегмат

 

Шановний Олегу Леонідовичу!

У день Вашого народження прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров'я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

 

15 травня День народження святкує член виконавчого комітету міської ради

Олександр Сіренко

 

Шановний Олександре Леонідовичу!

 

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен новий день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

 

9 травня День народження святкує депутат міської ради восьмого скликання

Олексій Буланий

Шановний Олексію Миколайовичу!

 

Вітаючи Вас, хочеться побажати могутнього здоров’я, міцних сил для досягнення задуманих цілей. І нехай у Вас завжди буде піднесений відмінний настрій, а життя наповнене приємними моментами, сюрпризами та яскравими емоціями.

Від усієї душі бажаємо бадьорості духу і тіла, відмінного настрою, щоб попереду чекали ще багато нових перемог! Будьте щасливі і успіхів у всіх починаннях!

 

23 квітня ювілейну дату святкує староста Лип’янського старостинського округу

Світлана Тимошенко

 

Шановна Світлано Миколаївно!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту у вашій родині!

 

З ювілеєм!

 

22 квітня День народження святкує депутат Карлівської міської ради восьмого скликання

Юрій Бігдан

 

Шановний Юрію Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам добра, міцного здоров’я на довгі роки.
Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт.
Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні.
Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні віру, надію, любов!

З Днем народження!

9 квітня своє 55-річчя святкує начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради

Павло Чорноштан

Шановний Павло Анатолійовичу!

Прийміть щирі побажання особистого щастя, невичерпної енергії, міцного здоров'я, наснаги у всіх добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість.
Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

З Днем народження!

5 квітня свій поважний ювілей святкує депутат міської ради восьмого скликання

Володимир Омельченко

Шановний Володимиру Михайловичу!

75 років — поважний вік. Ми раді привітати Вас з чудовим ювілеєм.
І нехай у волоссі сивина, очі Ваші, як і раніше, світяться молодістю та завзяттям. Бажаємо Вам, насамперед, довголіття та здоров’я,  щоб Вас ніколи не покидав оптимізм, удача, стійкість духу, а кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

2 квітня День народження святкує начальник КП «Карлівка Новатор»

Валерій Фуртас

 

Шановний Валерію Михайловичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання. Миру, злагоди, любові та достатку у вашій домівці!

 

З Днем народження!

 

3 березня День народження святкує староста Максимівського старостинського округу

Ірина Саніна

 

Шановна Ірино Василівно!

 

У день Вашого народження прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров'я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

З днем народження!

 

 

 15 лютого

 День народження святкує заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Валентина Пушкарьова.

 

Шановна Валентино Іванівно!

Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!
Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

 

З Днем народження!

 

12 лютого

День народження святкують депутати міської ради

Андрій Гизила та Олег Стовбун

 

Шановні колеги!

 

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Нехай Ваше життя буде сповнене щастям, радістю та благополуччям. Хай Вас завжди супроводжують міцне здоров’я, наснага та постійне бажання примножувати добро на нашій землі. Нехай Ваша депутатська діяльність відзначається успіхами, досягненнями та словами щирої вдячності Ваших виборців. Нехай у Вашій родині панує мир і злагода, а яскрава зірка удачі осяває всі Ваші справи.

 

 

11 лютого

День народження святкує депутат міської ради восьмого скликання

Віра Бабич

 

Шановна Віро Дмитрівно!

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Нехай у кожному починанні, на усіх життєвих шляхах Вашим супутником буде удача. Хай не згасає безмежна енергія, а Ваші знання, досвід та оптимізм завжди приносять користь людям.Щедра доля дарує міцне здоров’я на довгі роки, тепло людських душ надсилає щирі надії і впевненість у завтрашньому дні.

 

22 січня

святкує свій День народження

депутат міської ради восьмого скликання

Сергій Якуба

 

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, сімейного затишку та багато щасливих літ у натхненній праці. Бажаємо обов’язкової реалізації всього запланованого. Хай вірна удача увінчає кожен Ваш день

 

 

 

 

19 січня

святкує свій День народження

депутат міської ради восьмого скликання

Юрій Улько

 

Прийміть наші щирі привітання. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної енергії, благополуччя.

Нехай у Вашій родині завжди буде присутній святковий настрій, добробут, мир і порозуміння!

 

9 січня

святкує свій День народження депутат міської ради

Шенгер Світлана Петрівна!

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

 

6 січня

відзначає свій День народження депутат міської ради

Кобченко Михайло Юрійович!

 

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Легкими та змістовними нехай будуть Ваші будні, цікавими та яскравими — дні відпочинку.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь