Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Засідання 28 позачергової сесії міської ради

Перед початком 28 позачергової сесії міської ради  сьомого скликання відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій, на яких було ретельно розглянуто питання порядку денного.

На порядок денний сесії було винесено 11 питань. Спершу депутати заслухали проект звернення депутатського корпусу міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо засудження жорстокого розгону мирної акції протесту біля Верховної Ради України 3 березня 2018 року.

Далі начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Наталія Корляк поінформувала про внесення змін до штатного розпису працівників апарату управління міської ради та про спрямування вільних залишків коштів загального фонду міського бюджету на початок 2018 року.

Прийнявши відповідні рішення по цих питаннях, депутати своїми наступними рішеннями уповноважили виконавчий комітет міської ради на створення відділу містобудування та архітектури і створення робочого органу з державної реєстрації.

Також було прийнято рішення про встановлення кошторисної заробітної плати на 2018 рік, яка враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету в розмірі 7 280 грн.

Обговоривши та прийнявши відповідні рішення по всіх питаннях порядку денного, 28 позачергова сесія міської ради закінчила свою роботу.« повернутися до списку новин