A A A K K K
для людей із порушенням зору
Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Структура виконавчого комітету міської ради та інших виконавчих органів

Структура виконавчого комітету Карлівської міської ради та інших виконавчих органів

№ п/п

Посада

ПІП

1

Міський голова

 

2

Секретар ради

Бобрицький Сергій Борисович

3

Перший заступник міського голови

Слєпцов Володимир Анатолійович

4

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Ткачов Юрій Олександрович

5 Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Симоненко Олександр Володимирович

6

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Пушкарьова Валентина Іванівна

7

Державний реєстратор

Лисиця Іван Олександрович

І. Відділ організаційної роботи та контролю

8

Начальник відділу

Стовбун Олег Леонідович

9

Головний спеціаліст

Полив’яна Оксана Петрівна

10

Головний спеціаліст

Прогнімак Юлія Миколаївна

11

Головний спеціаліст

Шостак Наталія Анатоліївна

12

Провідний спеціаліст

Тущенко Валентина Володимирівна

13

Провідний спеціаліст

Фоміна Оксана Вікторівна

ІІ. Відділ соціально-економічного та стратегічного розвитку міста

14

Начальник відділу

Кобченко Анна Олексіївна

15

Головний спеціаліст

Голуб Олена Федорівна

16

Провідний спеціаліст

Шарлай Владислав Валерійович

ІІІ. Відділ земельних ресурсів та надр

17

Начальник відділу

 

18

Головний спеціаліст

Щоголева Юлія Анатоліївна

ІV. Відділ обліку та звітності

19

Начальник відділу

Корляк Наталія Володимирівна

20

Головний спеціаліст

Орлова Ольга Миколаївна

21

Головний спеціаліст

Кардаш Ольга Миколаївна

22

Провідний спеціаліст

Біла Людмила Володимирівна

V. Відділ правової та кадрової роботи

23

Начальник відділу

 

24

Головний спеціаліст

 

25

Головний спеціаліст

Демченко Алла Сергіївна

26

Провідний спеціаліст

Пушкарьов Костянтин Сергійович

VI. Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою

27

Начальник відділу

Чорноштан Павло Анатолійович

28

Головний спеціаліст

Юнак Марія Йосипівна

29

Провідний спеціаліст

Моторна Наталія Миколаївна

30

Провідний спеціаліст

 

VII. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю

31

Начальник відділу

Швець Наталія Григорівна

32

Головний спеціаліст

Чередник Людмила Іванівна

VIII. Відділ соціального забезпечення

33

Начальник відділу

Кодинець Юлія Анатоліївна

34

Головний спеціаліст

Спінжар Юлія Юріївна

35

Головний спеціаліст

Фасуляк Валентина Павлівна

36

Провідний спеціаліст

Сас Вікторія Вікторівна

37

Провідний спеціаліст

Тущенко Юлія Ігорівна

ІХ. Сектор мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та охорони праці

38

Начальник сектору

Полив’яний Ігор Борисович

39

Водій

Шатковський Єгор Анатолійович 

Х. Служба у справах дітей

40

Начальник відділу

Деркач Олеся Ігорівна

41

Головний спеціаліст

Шовкова Юлія Миколаївна

ХІ. Відділ з питань надання адміністративних послуг

42

Начальник відділу

Бахмач Наталія Петрівна

43

Адміністратор

Качалка Тетяна Олександрівна

44

Адміністратор

Пустовойтова Наталія Сергіївна

45

Адміністратор

Зайцева Роксолана Володимирівна

 

Старостинські округи

 

Лип’янській старостинський округ

1

т.в.о. старости

 

2

Діловод

Бундза Вікторія Петрівна

3

Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та надр

Гавришенко Світлана Михайлівна

4 Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та надр Дядченко Світлана Миколаївна

Максимівський старостинський округ

5

т.в.о. старости

 

6

Діловод

Литвиненко Людмила Анатоліївна

7

Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та надр

Гуріна Ольга Владиславівна

8 Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та надр Саніна Ірина Василівна

Голобородьківський старостинський округ

9

т.в.о. старости

 

10

Діловод

Чепель Олена Миколаївна

11

Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та надр

Савчук Наталія Іванівна

12 Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та надр Дяченко В’ячеслав Олексійович

Попівський старостинський округ

13

т.в.о. старости

 

14

Діловод

Цибулько Олена Володимирівна

15

Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та надр

Бадьон Олег Юрійович

16 Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та надр Зубань Лариса Михайлівна

17

Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних - паспортист

Оданець Наталія Миколаївна

 

 

 

 

Інші виконавчі органи

            

Фінансове управління

1

Начальник управління

Магда Анатолій Олексійович

2

Начальник відділу

Половинка Таїсія Григорівна

3

Начальник відділу

Головашич Надія Павлівна

4

Головний спеціаліст

Приліпко Олена Павлівна

5

Головний спеціаліст

Іванько Оксана Дмитрівна

6

Головний спеціаліст

Наконечний Сергій Леонідович

7

Головний спеціаліст

Марченко Ганна Федорівна

Відділ освіти, молоді та спорту

8

Начальник відділу

Совин Сергій Сергійович

9

Головний спеціаліст

Грошовик Людмила Вікторівна

10

Головний спеціаліст

Рибалко Олена Іванівна

11

Головний спеціаліст

 

12

Головний спеціаліст

 

Відділ культури та туризму

13

Начальник відділу

Бабенко Сніжана Григорівна

14

Головний спеціаліст

Кизь Вікторія Олегівна

15

Головний спеціаліст

Засенко Валентина Олександрівна

Відділ управління комунальним майном

16

Начальник відділу

Бабенко Сергій Станіславович

17

Головний спеціаліст

Радько Ярослава Вікторівна

18

Завідувач господарства

Магуй Микола Борисович

 

 

 

            

 

 

 

 

            

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь