A A A K K K
для людей із порушенням зору
Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Структура виконавчого комітету міської ради та інших виконавчих органів

Структура виконавчого комітету Карлівської міської ради та інших виконавчих органів

Посада

ПІП

Міський голова

 

Секретар ради

Бобрицький Сергій Борисович

Перший заступник міського голови

Кобченко Михайло Юрійович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Ткачов Юрій Олександрович

 Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

 

 Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Пушкарьова Валентина Іванівна

 Державний реєстратор

Лисиця Іван Олександрович

Відділ роботи з персоналом та цифровізації

 Начальник відділу

Дзюб Наталія Миколаївна

 Головний спеціаліст

Полив’яна Оксана Петрівна

 Головний спеціаліст

Прогнімак Юлія Миколаївна

 Головний спеціаліст

Шостак Наталія Анатоліївна

 Головний спеціаліст

Шовкова Юлія Миколаївна

 Провідний спеціаліст

Тущенко Валентина Володимирівна

Відділ соціально-економічного та стратегічного розвитку міста

 Начальник відділу

Кобченко Анна Олексіївна

 Головний спеціаліст

Голуб Олена Федорівна

Відділ земельних ресурсів та надр

 Начальник відділу

Стовбун Олег Леонідович

 Головний спеціаліст

Рябокінь Любов Іванівна

 Головний спеціаліст

Савчук Наталія Іванівна

 Головний спеціаліст

Ільченко Яна Миколаївна

 Головний спеціаліст

Прихідняк Надія Ігорівна

 Головний спеціаліст

 

Відділ обліку та звітності

 Начальник відділу

Корляк Наталія Володимирівна

 Головний спеціаліст

Орлова Ольга Миколаївна

 Головний спеціаліст

Кардаш Ольга Миколаївна

 Провідний спеціаліст

Біла Людмила Володимирівна

Відділ правової  роботи

 Начальник відділу

Степанюк Ірина Леонідівна

 Головний спеціаліст

 

 Провідний спеціаліст

 

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою

 Начальник відділу

Гуменко Тетяна Миколаївна

 Головний спеціаліст

 

 Провідний спеціаліст

 

 Провідний спеціаліст

 

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю

 Начальник відділу

Швець Наталія Григорівна

 Головний спеціаліст

Чередник Людмила Іванівна

Відділ соціального забезпечення

 Начальник відділу

Кодинець Юлія Анатоліївна

 Головний спеціаліст

Спінжар Юлія Юріївна

 Головний спеціаліст

Фасуляк Валентина Павлівна

 Провідний спеціаліст

Сас Вікторія Вікторівна

 Провідний спеціаліст

Тущенко Юлія Ігорівна

 Головний спеціаліст

Голобородько Ольга Анатоліївна

Сектор мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та охорони праці

 Завідувач сектору

Полив’яний Ігор Борисович

 Водій автотранспортних засобів

Білоровський Анатолій Олександрович

Служба у справах дітей

 Начальник відділу

Деркач Олеся Ігорівна

 Головний спеціаліст

Засенко Валентина Олександрівна

Відділ з питань надання адміністративних послуг

 Начальник відділу, адміністратор

Бахмач Наталія Петрівна

 Адміністратор

Качалка Тетяна Олександрівна

 Адміністратор

Пустовойтова Наталія Сергіївна

 Адміністратор

Зайцева Роксолана Володимирівна

 Провідний спеціаліст

Фоміна Оксана Вікторівна

 

Виконавчий підрозділ Лип’янського старостинського округу

 Староста

Дядченко Світлана Миколаївна

 Провідний спеціаліст

Бундза Вікторія Петрівна

Виконавчий підрозділ Максимівського старостинського округу

 Староста

Саніна Ірина Василівна

 Провідний спеціаліст

Литвиненко Людмила Анатоліївна

Виконавчий підрозділ Голобородьківського старостинського округу

 Староста

Дяченко В’ячеслав Олексійович

 Провідний спеціаліст

Шматок Галина Василівна

Виконавчий підрозділ Попівського старостинського округу

 Староста

Зубань Лариса Михайлівна

 Провідний спеціаліст

Оданець Наталія Миколаївна

 Провідний спеціаліст

Даниленко Вікторія Вікторівна

 

Інші виконавчі органи

            

Фінансове управління

 Начальник управління

Магда Анатолій Олексійович

 Начальник відділу

Половинка Таїсія Григорівна

 Начальник відділу

Головашич Надія Павлівна

 Головний спеціаліст

Приліпко Олена Павлівна

 Головний спеціаліст

Іванько Оксана Дмитрівна

 Головний спеціаліст

Наконечний Сергій Леонідович

 Головний спеціаліст

Марченко Ганна Федорівна

Відділ освіти, молоді та спорту

 Начальник відділу

Бабич Віра Дмитрівна

 Головний спеціаліст

Грошовик Людмила Вікторівна

 Головний спеціаліст

Рибалко Олена Іванівна

 Головний спеціаліст

 

 Головний спеціаліст

 

Відділ культури та туризму

 Начальник відділу

 

 Головний спеціаліст

Кизь Вікторія Олегівна

 Головний спеціаліст

Петровська Юлія Юріївна

Відділ управління комунальним майном

 Начальник відділу

Симоненко Олександр Володимирович

 Головний спеціаліст

Радько Ярослава Вікторівна

 Завідувач господарства

Магуй Микола Борисович

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь