Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Звернення депутатів Карлівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України

Ми, депутати Карлівської міської ради, засуджуємо жорстокий розгін мирної акції протесту біля Верховної Ради України 3 березня  2018 року.

Влада сьогодні вкотре продемонструвала, що її протиправні дії, жорстокість та цинізм методів боротьби з українським суспільством буде зростати пропорційно до втрати її рейтингу та наближення політичного кінця.

Мета її очевидна для всіх: заборонити будь-які протести в Україні, залякати українців та змусити нас змиритися з пануванням олігархічного режиму.

Ставитися до мотивів, цілей та характеру протесту біля Верховної Ради можна по-різному, але розгін наметового містечка ? це відверта спроба реанімувати поліцейську державу, в якій під красивим одностроєм "нової поліції" проступає кривавий "беркутівський" шеврон. Тепер для всіх очевидно, що під словами про монополію держави на насилля верхівка влади розуміє жорстоке й невмотивоване побиття активістів і журналістів.

Ми рішуче засуджуємо будь-які спроби побудови “поліцейської держави”.

Вкотре наголошуємо – українці мають право на мирні зібрання, і ніхто не може нас позбавити його.

Вимагаємо об’єктивного розслідування та покарання винних.

Винні мають бути покарані!

 « повернутися до списку новин