Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Юні карлівчани побували в Одесі

Вже традиційно наприкінці весни найкращі учні шкіл міста відправляються в подорож історичними та культурними пам’ятками України, яку організовує міська рада в рамках програми «Обдарована дитина».

Цього разу 20 дітей побували в Одесі.  Два дні в столиці гумору пролетіли швидко, але запам’яталися хлопцям і дівчатам надовго.

Під час подорожі відбулося знайомство зі старовинною фортецею Аккерман, що у Білгород-Дністровську. Це середньовічний форпост на березі Дністровського лиману, який є найбільшим і найбільш збереженим в Україні.

Відвідали учні і одеські катакомби, де дізналися про героїчні подвиги підпільників часів Другої Світової війни.

Стали незабутніми змістовні розповіді екскурсоводів оглядової екскурсії по місту та музею контрабанди. Побували діти біля знаменитого оперного театру, пам’ятника Л. Утьосову, О. Пушкіну, Катерині ІІ,  Дюку де Рішельє, помилувалися стильним будинком «Пасаж» на розі Дерибасівської та Потьомкінськими сходами, «пласким» будинком у Воронцовському провулку, який під певним кутом здається просто стіною та  багатьма іншими неперевершеними спорудами перлини у Чорного моря.

Але найщиріші емоції викликало лагідне море. Діти від’їжджали додому зі словами: «Я закохався в Одесу!» та з надією на нові екскурсії та пригоди.

 « повернутися до списку новин