Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Опалювальний сезон не розпочато

15 жовтня в Україні офіційно стартував опалювальний сезон. Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів. У повідомленні йдеться про те, що соціальні об’єкти: школи, дитсадки, лікарні  мають підключити до тепла, якщо температура у приміщеннях буде нижче 16 градусів тепла, житловий фонд – при температурі нижче 8 градусів протягом трьох діб. 

Розпорядження про початок опалювального сезону 2017-2018 років в м. Карлівка з 16 жовтня міським головою Олександром Наконечним було підписано 10 жовтня 2017 року. Проте,  до цього часу тепло в Карлівці «Полтаватеплоенерго» не пустило навіть у дитячі садочки.

Перевірка показала, що 17 жовтня 2017 року в дошкільних навчальних закладах міста температура повітря в групах становить 14-16 градусів. Діти мерзнуть, лягають у ліжечка одягненими. Не ліпша ситуація в школах та лікарні.  

Інспектором з благоустрою м. Карлівка Сергієм Савчуком було складено акти фіксації порушення норм повітряно-теплового режиму в дитячих садочках міста. Дані акти будуть направлені в  ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» для відповідного реагування. « повернутися до списку новин