Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Працювали депутатські комісії

Дев’ятого квітня відбулося засідання постійних депутатських комісій з питань бюджету, фінансів та цін, соціального, культурного розвитку, будівництва та підприємництва і житлово-комунального господарства.

Основним питанням порядку денного було уточнення показників міського бюджету за рахунок перевиконання доходної частини за три місяці 2019 року.

Комунальні підприємства Карлівське ВУЖКГ та «Карлівка Новатор» подали на розгляд депутатів перелік об’єктів, на які потрібні кошти для їх реалізації.

Як доповіла начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Наталія Корляк, до розподілу пропонуються кошти в сумі 2 139 456 грн.

Після тривалого обговорення було вирішено рекомендувати сесії міської ради виділити для Карлівського ВУЖКГ кошти в сумі 1 555 000 грн., а саме: на ремонт трактора та бульдозера, на реконструкцію лінії вуличного освітлення та ремонт доріг. КП «Карлівка Новатор» виділити кошти в сумі 155 000 грн., а саме на: придбання професійного перфоратора та комплекту щеплення для трактора, одержання дозволу на спеціальне водокористування та для сплати податку за користування надрами, а також на інструменти, запасні частини та паливно-мастильні матеріали.

Також члени постійних депутатських комісій прийняли рішення рекомендувати сесії міської ради виділити 300 000 грн. субвенції в районну раду на потреби районної лікарні та 100 000 грн. субвенції в районну раду для Федерації футболу Карлівського району.« повернутися до списку новин