Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Челендж #Trashtag у Карлівці

На початку березня один хлопець із США закликав людей по всьому світу прибирати сміття та ділитися фотознімками результатів. Так люди почали прибирати ліси, парки, річки, міста та ділитися фотознімками “до” та “після”. Підтримали ідею і учні 8-Б класу Карлівської ЗОШ № 1.

Школярі разом із батьками та вчителями вирішили прибрати один із мальовничих куточків міста по вулиці Незалежності, який в червні минулого року силами працівників Карлівського ВУЖКГ був прибраний від сміття, розрівняний та огороджений, для комфорту та затишку було поставлено лавки для відпочинку, висаджено саджанці дубів, а в цьому році, на превеликий жаль, знову перетворився на сміттєзвалище.

Отож, 23 квітня взялися до роботи: позбирали сміття, розчистили територію від торішнього листя, посадили квіти. На допомогу дітям прийшли й комунальники. Начальник КП «Карлівка Новатор» Валерій Фуртас забезпечив вивезення сміття та разом з дітьми висадив молоді деревця.

Результат порадував усіх. Наприкінці учні 8-Б класу закликали усіх долучитися до флешмобу, а естафету передали школярам Полтави та вихованцям Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Також учасники заходу звернулися до жителів Карлівської громади бути порядними, свідомими та створювати належні умови для проживання, відпочинку, підтримки чистоти та благоустрою у нашому затишному та привітному місті, головне - завжди пам’ятати, що  чисто там, де не смітять.

 « повернутися до списку новин