Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Засідання виконавчого комітету

14 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Карлівської міської ради. На порядок денний було винесено шість питань.

Розгляд питань щодо взяття та знятті з квартирної черги, а також про зміну адреси проживання не викликали зауважень у членів виконкому.

Невеличка дискусія виникла при розгляді проекту «Стратегія розвитку туризму Карлівської міської ради Полтавської області». Після обговорення члени виконавчого комітету вирішили винести даний проект на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.

Враховуючи неодноразові звернення мешканців мікрорайону спиртозаводу про збільшення рейсів слідування міського автобусу до їхнього мікрорайону, члени виконавчого комітету одноголосно, з деякими уточненнями, прийняли рішення про внесення змін та доповнень до маршруту № 5 та № 6 рейсу № 1 міського автобусу. Відтепер міський автобус буде відправлятися від зуп. «Центральна лікарня» і слідувати до мікрорайону спиртозаводу о 14.42 год. В зворотному напрямку автобус відправлятиметься від зуп. «Спиртозавод» о 14.59 год.« повернутися до списку новин