Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

За сприяння народного депутата України Андрія Реки в Карлівці робиться капітальний ремонт двох доріг

Автомобільна дорога по вул. Левада від вул. Лісної до вул. Полтавський шлях та проїзна частина вул. Кутузова від вул. Комарова до пров. Винниченка будуть з новим дорожнім покриттям.

Наразі по вул. Левада ремонтні роботи вже доходять кінця, на черзі – вул. Кутузова. Кошти на ремонт доріг були виділені з державного бюджету за сприяння народного депутата Андрія Реки. У грудні 2018 року субвенція з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на дані роботи склала 1 470 660 грн., а у 2019 році – 1 400 000 грн.

Як освоюються кошти та на якому етапі відбувається ремонт дорожнього покриття було обговорено під час зустрічі міського голови Олександра Наконечного з Андрієм Рекою  21 травня.

Очільник міста запевнив, що тримає на особистому контролі проведення ремонту даних доріг та від імені Калівської громади висловив подяку народному депутату України Андрію Олександровичу Реці за розуміння та плідну співпрацю.

Реалізація таких проектів стало можливим завдяки далекоглядності міського голови Олександра Наконечного. Саме він ще з 2016 року наполягав на розробці низки проектно-кошторисної документації для швидкого впровадження у разі надходження коштів з державного бюджету. Така стратегія повністю себе виправдала. Наразі маємо результат.« повернутися до списку новин