Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Львівське сміття подорожує Україною, але в Карлівці його не буде

Наприкінці травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області стався масштабний обвал, в результаті якого загинули 4 осіб, а саме звалище було зачинене.

З тих пір Львів зіткнувся з серйозною проблемою вивезення сміття - в області складувати його стало ніде, а інші регіони України брати його були не в змозі. Кілька разів львівське сміття намагалися вивезти в інші регіони нелегально.

У 2016 році сміття вивозили до Миколаєва та Дніпра, на Сумщину та Полтавщину, що викликало супротив місцевого населення та кримінальне провадження щодо організаторів перевезень.

У лютому 2017 сміття вивозили до Полтавської області, у Глобино та під Кременчук.

У середині квітня 50 т львівського сміття було виявлено в Житомирській області.

Громади окремих міст України, до яких здійснювались спроби вивезення сміття, висловили різку незгоду щодо його приймання на місцеві полігони, в тому числі — при наявності дозволів від місцевих органів

Нещодавно в одній із соцмереж з’явилася інформація, що невдовзі і в Карлівці з’явиться львівське сміття.

Кому вигідно розповсюджувати фейки та збурювати людей – не складно здогадатися. 

Дійсно, 27.06.2017 року до Карлівської міської ради надійшов лист від міського голови м. Львів Андрія Садового з проханням підтримати львів’ян та допомогти у захороненні твердих побутових відходів. Резолюція міського голови була однозначна:

 

 « повернутися до списку новин