Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Служба автомобільних доріг інформує

У зв’язку з суцільним руйнуванням дорожнього покриття автомобільна дорога Т-19-04 Білопілля-Терни-Липова Долина-Гадяч закрита. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Служба автомобільних доріг у Полтавській області протягом останніх двох років постійно виконувала аварійні роботи за рахунок обсягів фінансування з експлуатаційного утримання автодоріг та неодноразово зверталася до Укравтодору щодо необхідності виділення коштів для проведення поточного середнього ремонту автодороги Т-19-04. На даний час покриття автомобільної дороги повністю зруйноване та не має можливості забезпечити безпечний проїзд автомобільного транспорту. Тож для уникнення небезпечних наслідків Служба автомобільних доріг у Полтавській області з 10.03.2018 р. закрила рух автотранспорту зазначеною автодорогою.

P.S.   Відомо, що  2017 року з необхідних 150 млн грн на капітальний ремонт цієї ділянки дороги постановою КМУ виділили 1 мільйон. Навіть були проведені тендерні процедури, визначений переможець. Але навіть це фінансування не надійшло.

Коли відновиться рух на даній ділянці та як довго можуть тривати ремонтні роботи у повідомленні не йдеться.

Невже така участь чекає й інші дороги Полтавщини, адже їх стан не кращий?« повернутися до списку новин