Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Карлівка отримала нові містобудівні повноваження

У рамках децентралізації нові містобудівні повноваження отримало місто Карлівка.

Карлівська міська рада у рамках децентралізації  отримала  містобудівні повноваження. Відтепер, місцева громада самостійно контролюватиме процеси в будівельній сфері свого міста.  Відділ державного архітектурно -  будівельного контролю апарату Карлівської міської ради наділений такими повноваженнями: перевіряти об’єкти будівництва,зупиняти самочинні роботи, штрафувати порушників містобудівного законодавства, а також реєструвати дозвільні документи стосовно об’єктів будівництва віднесених до незначного (СС1) класу наслідків (відповідальності).

Зазначені важелі впливу на місцевому рівні унеможливлять виникнення нових незаконних будівництв, зумовлять в місті сприятливий інвестиційний клімат для малого та середнього бізнесу,створять додаткові зручності для громадян при отриманні адміністративних послуг у будівництві(декларація про готовність об’єкта до експлуатації з незначними наслідками (СС1), та об’єктів , будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта).

З питань державного архітектурно – будівельного контролю відтепер можна звертатися до новоутвореного відділу, який розташований на другому поверсі адміністративної будівлі Карлівської міської ради за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський Шлях, 54. 

 

Акт приймання передачі документів« повернутися до списку новин