Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

В Карлівці створено громадську організацію «Рада церков та релігійних громад міста Карлівки»

Статут громадської організації було затверджено 18 березня. До цього документ було ретельно вивчено та обговорено в кожній релігійній громаді, внесено зміни та доповнення.

Головною метою організації є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних інтересів, зокрема релігійних та культурних. Основні напрямки діяльності - нести Благу звістку (не зачіпаючи релігійних переконань кожного), благодійність, соціальне служіння тощо.

До громадської організації «Рада церков та релігійних громад міста Карлівки» увійшли: Свято-Пантелеймонівська релігійна громада УПЦ, релігійна громада Християнської церкви «Слово життя», релігійна організація «Християнська церква «Нове покоління», Трьохсвятительська релігійна громада (парафія) УПЦ, Церква християн віри Євангельської, громада Адвентистів Сьомого Дня.

В ході зборів керівника релігійної організації «Християнська церква «Нове покоління» Геннадія Лук’янова було обрано головою громадської організації «Рада церков та релігійних громад міста Карлівки». Також обрано орган правління організації та ревізійну комісію.

Наступний крок – реєстрація громадської організації у відповідних органах.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин