Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Службову двокімнатну квартиру надали родині лікарів (відео)

Це стало можливим завдяки міській цільовій Програмі «Забезпечення лікарів Карлівської центральної районної лікарні службовим житлом» на 2016-2017 роки.

Молоде подружжя Ігоря та Яни Коваленків працюють в Карлівській ЦРЛ з 2010 року. Зарекомендували себе, як фахівці високого рівня, людяні, порядні. Наразі Ігор Коваленко займає посаду завідуючого неврологічного відділення, а його дружина Яна – завідуючого терапевтичного відділення. До цього часу родина мешкала на зйомній квартирі, адже придбати власне житло змогу не мала, тому іноді замислювалися змінити місце проживання та роботи.

Затвердивши у 2016 році Програму «Забезпечення лікарів Карлівської центральної районної лікарні службовим житлом» на 2016-2017 роки, провівши відповідну підготовчу роботу, рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання міська рада виділила кошти на придбання службової квартири.

І вже 11 жовтня 2017 року міський голова Олександр Наконечний урочисто вручив ордер на двокімнатну квартиру молодим фахівцям  Ігорю та Яні Коваленко, зазначивши, що це  є позитивний приклад того, як потрібно турбуватись про місцевих медиків. Адже у місті залишається досить гострою проблема з медичними кадрами. І відрадно стає від того, що ця молодь залишиться працювати у місцевій лікарні, а не шукатиме кращої долі деінде.« повернутися до списку новин