Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

6 лютого відбулася нарада у міського голови з питання реконструкції полігону твердих побутових відходів в м. Карлівка.

Ціль даної наради – посилити координацію спільних дій в напрямку співробітництва громад у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Присутні на зібранні Попівський та Лип’янський сільські голови зазначили, що це питання є вкрай актуальним.

Міський голова Олександр Наконечний поінформував, що наразі на вимогу екологічної інспекції, згідно змін в законодавстві, полігони повинні бути облаштовані сортувальними станціями. Це буде передбачено в Проекті по реконструкції полігону. Міською радою вже виділено 500 тис. грн. на проектно-кошторисну документацію. В квітні на сесії міської ради буде винесено питання про виділення коштів на реалізацію Проекту реконструкції  полігону ТПВ.

Учасники наради обговорили питання можливості придбання сільськими радами контейнерів для збору сміття та сміттєвоза. Також було зазначено, що фінансова частка участі в реконструкції полігону буде дорівнюватися часткам (квотам) кожної із сторін від загальної кількості твердих побутових відходів, прийнятої даним полігоном.

Сторони домовилися про складання багатостороннього договору, де буде вказана загальна сума реконструкції та всі основні умови участі сторін в реконструкції полігону. Після розгляду і затвердження на сесіях рад,  договір буде підписано і на його основі будуть виділятися кошти на співфінансування робіт з реконструкції полігону.

 

 « повернутися до списку новин