Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Сьогодні - День Національної поліції України

Третю річницю від дня створення Національної поліції України відзначили працівники Карлівського відділу ГУНП в Полтавській області.

З нагоди свята в приміщенні відділу поліції відбулися урочистості, на які завітали секретар міської ради Олег Стовбун, перший заступник міського голови Сергій Тарасовський, заступник голови райдержадміністрації Олександр Артеменко, заступник голови районної ради Володимир Кравцов.

Першим привітав особовий склад Карлівського відділу поліції начальник відділу полковник Костянтин Лебідь. Далі з вітальними словами до винуватців свята звернулися представники влади.

Посадовці наголосили на тому, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви. А також висловили працівникам відділу вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість Українському народові, та побажали і надалі мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, довіри та поваги від жителів Карлівщини.

За забезпечення належного громадського порядку на території району, захисту прав, свобод, законних інтересів громадян та з нагоди професійного свята Дня поліції України найкращі працівники Карлівського відділу поліції були нагороджені почесними грамотами та подяками.

 


 « повернутися до списку новин