З Міжнародним днем захисту дітей!
Про початок літа, як завжди, нам нагадує дитячий сміх і жвава метушня, що супроводжує Міжнародний день захисту дітей. Цьогорічне святкування 1 червня вкотре продемонструвало, що в Карлівці зростають талановиті й розумні діти, за якими наше майбутнє.
Від самого ранку малечу чекали розваги, конкурси, ігри, естафети та святковий концерт. Дітвора взяла участь у традиційному конкурсі малюнків на асфальті та продемонструвала свої уміння на майстер-класах.
Зі святом та, напевно ще більшою дитячою радістю – початком літніх канікул, присутніх привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірина Грінблат, в.о. голови районної державної адміністрації Тетяна Василець та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова.