Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Як і годиться, карлівські культпрацівники вирішили відзначити цю дату урочисто, в колі колег, друзів і поціновувачів мистецтва. Тож, 10 листопада у РБК відбулися святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників культури.

Всіх присутніх в залі привітали секретар міської ради Олег Стовбун, заступник голови районної ради Володимир Кравцов, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Обифіст. У своїх вітальних словах вони, зокрема, звертали увагу на те, що саме ця галузь є надзвичайно відповідальною за збереження духовності нашого народу, історичної та культурної спадщини. Адже працівники культури інколи навіть у важких матеріальних умовах докладають максимум зусиль, покладаючись лише на ентузіазм та власне сумління, творять і здобувають, примножують і додають, звеличуючи українську культуру та її глибокий духовний зміст.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами міської ради, районної державної адміністрації та районної ради.

Завершилося свято чудовими концертними номерами.

« повернутися до списку новин