Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Відсвяткували День Незалежності України

Головне свято країни – День Незалежності України карлівчани традиційно відзначили цікавою та насиченою концертною програмою і народним гулянням. А в  переддень свята відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. 

В офіційній церемонії підняття національного стягу взяли участь міський голова Олександр Наконечний, голова райдержадміністрації Сергій Костенко, голова районної ради Петро Свтлик, т.в.о. військового комісара Карлівського районного військового комісаріату Сергій Романченко, представники трудових колективів міста, громадських організацій. З нагоди свята за вагомий внесок у патріотичне виховання молодого покоління  шість учасників АТО були відзначені грамотами. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих в зоні АТО.

Ввечері 24 серпня біля районного будинку культури з привітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Сергій Костенко, який побажав присутнім мирного неба над головою, здоров’я в родинах, закликав цінувати свою незалежність.

За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розбудову і розвиток незалежної України когорту карлівчан було відзначено грамотами.

В рамках міської Програми «Обдарована дитина»  кращих учнів міста було нагороджено грамотами та грошовими винагородами.  

Відзнаки Президента України «За участь в АТО» було вручено капітану Валерію Яременку та старшому солдату Олександру Іщенку.  

Окрасою свята став святковий концерт за участю художніх колективів району.

Продовжилося святкування дискотекою для молоді.« повернутися до списку новин