Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Випускний вечір-2017

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими  затишними, рідними класами, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

Кожного року свято випускного вечора в Карлівці було особливим, не тільки для самих випускників, а й для всього району. Не став винятком і 2017 рік.

30 червня випускники разом з батьками, друзями і знайомими, пройшовши центральною вулицею міста, зібралися на центральній площі, де на них чекала найприємніша мить – випускний бал та нагородження кращих з кращих.

У ході урочистої частини з вітальним словом до винуватців свята звернувся секретар міської ради Олег Стовбун, який, побажав юнакам та дівчатам щасливої дороги, зауваживши, що міська рада завжди підтримує талановитих, обдарованих дітей та їх наставників-вчителів. Цьогорічні медалісти отримають на свої рахунки від міської ради грошову винагороду.

Для випускників була організована велика концертна програма. Щирими словами провели в доросле життя своїх дітей та вихованців батьки та вчителі.

Урочистості завершилися яскравим феєрверком, але святкування тривало всю ніч, аж доки не настав світанок, який випускники традиційно зустрічали в наймальовничішому куточку Карлівки.« повернутися до списку новин