Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Розгляд Проекту Стратегії розвитку туризму

10 жовтня під головуванням секретаря міської ради Олега Стовбуна відбулося засідання комісії з розгляду та врахуванню пропозицій щодо Проекту Стратегії розвитку туризму Карлівської міської ради Полтавської області.

Стратегія розвитку туризму – це стратегія, метою якої є залучення нових інвестицій у даний сектор та підвищення якості послуг, що надаються як туристам, так і місцевим мешканцям. Стратегічний план розроблений робочою групою зі стратегічного планування у співпраці із Центром стратегічного розвитку територій. Фахівці й експерти Центру стратегічного розвитку територій здійснювали методичне забезпечення, організацію й вивчення громадської думки, експертний аналіз даних і результатів досліджень, отриманих під час здійснення процесу планування.

Серед іншого, Проект пропонує механізми реалізації основних цілей та завдань розвитку туристичної галузі Карлівки, а також етапи впровадження Стратегії розвитку туризму.

Все це було обговорено на першому засіданні комісії, до якої залучені представники місцевої влади, науки, культури, бізнесу, громадськості тощо. В ході обговорення було також внесено ряд відповідних пропозицій щодо розвитку міської інфраструктури.

Детально ознайомитися з Проектом Стратегії розвитку туризму Карлівської міської ради Полтавської області можна на офіційному сайті міської ради в рубриці «Громадське обговорення».« повернутися до списку новин