Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в Карлівці відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля.

Захід пройшов за участю в.о. міського голови Олега Стовбуна, в.о. голови райдержадміністрації Сергія Барилка, першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Василець, заступника голови районної ради Володимира Кравцова, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи,

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку й вшанували пам’ять загиблих під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.

Зауважимо, що цей день встановлено в Україні з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 року.

Тож, ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.« повернутися до списку новин