Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Бездіяльність Служби автомобільних доріг розглянуто на засіданні адмінкомісії міської ради

На черговому засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради було розглянуто два протоколи про адмінпорушення.

14 серпня адміністративна комісія при виконавчому комітеті Карлівської міської ради у складі: першого заступника міського голови Сергія Тарасовського, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірини Грінблат, начальника відділу соціально-економічного та стратегічного розвитку міста Віктора Губаря, депутатів міської ради Юрія Бігдана і Олександра Мамая та запрошеного на засідання еколога Карлівського ВУЖКГ Олександра Здора спершу розглянули протокол № 28 від 18 липня 2018 року за ст. 152 КУпАП, складеного інспектором з благоустрою Карлівського ВУЖКГ. Згідно цього протоколу встановлено, що начальнику Служби автомобільних доріг у Полтавській обл. Трояновському В.В. 11.06.2018 року було направлено припис № 118 з вимогою провести ремонтні роботи дорожнього покриття дороги обласного значення Р-11, що розмежовує місто на дві частини по вул. Полтавський Шлях. По даний час ремонтні роботи не було проведено, вимоги припису не виконано. Дослідивши матеріали адміністративного правопорушення, комісія постановила: начальника Служби автомобільних доріг в Полтавській обл. Трояновського В.В., як посадову особу, визнати винним за ст. 152 КУпАП та накласти штраф у розмірі сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Члени комісії розглянули також матеріал за справою про адміністративне порушення щодо бездіяльності посадової особи, начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській обл. Трояновського В.В. у вирішенні питання ремонту аварійної зупинки громадського транспорту по вул. Полтавський Шлях в м. Карлівка,  що наразі несе загрозу  травмування людей. Комісія прийняла рішення за цією справою також накласти на посадову особу Трояновського В.В. штраф у розмірі сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

У разі несплати штрафу в строк, встановлений ч. 1 ст. 307 КУпАП, постанови про накладання штрафу будуть направлені до відділу державної виконавчої служби для примусового виконання та стягнення подвійного розміру штрафу, згідно ст. 308 КУпАП.

 « повернутися до списку новин