Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Сьогодні в Україні відзначають День воєнної розвідки

Цьогоріч спеціальній службі виповнилось 25 років. Сьогодні військова розвідка України гідно продовжує славні традиції своїх дідів і батьків. 

Робота військового розвідника це глибокі знання, відмінна підготовка і безцінний досвід ведення розвідувальної діяльності. Щиро вітаємо всіх, хто пов’язав своє життя і діяльність з вирішенням цих не простих завдань! Здоров’я Вам та успіхів! Незламної волі в подоланні труднощів військової служби, звершення всіх мрій та бажань, а вашим сім’ям – миру, достатків.

Цього дня в кабінеті міського голови відбулися урочистості, в ході яких в.о. військового комісара Карлівського РВК Сергій Романченко, згідно рішення Правління Фонду ветеранів військової розвідки, за вірність славним традиціям захисників Батьківщини, надання всебічної підтримки військовослужбовцям Збройних Сил України в зоні АТО та з нагоди 25-річчя воєнної розвідки України  вручив відзнаки «За заслуги» Сергію Савчуку, «За співдружність» Володимиру Омельченку, «Честь і доблесть» Ігорю Горобцю та Олегу Бегмату. Відзнаки «За заслуги» в переддень свята в Києві отримали і Валерій Петренко та Олександр Наконечний.  

Вітаймо!« повернутися до списку новин