Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулася робоча нарада з питання розроблення генерального плану міста

5 травня в кабінеті міського голови відбулася нарада з питання розроблення генерального плану міста, на яку були запрошені виконавці робіт - спеціалісти Державного підприємства "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО".

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. Він розробляється і затверджується в інтересах відповідної територіальної громади із урахуванням державних, громадських та приватних інтересів. Генеральний план визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої і транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини і традиційного характеру середовища історичних населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Всі ці нюанси були обговорені під час робочої наради у міського голови Олександра Наконечного. В ході обговорення спеціалістами Державного підприємства "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" були внесені коригування та доповнення до розроблених текстових та графічних матеріалів та намічено подальше опрацювання містобудівних документів.

 « повернутися до списку новин