Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

В Карлівці відзначили 74-у річницю визволення міста від фашистських загарбників

74 роки минуло з того часу, як наше місто було визволено від німецько-фашистських загарбників. З метою вшанування пам’ятної дати сьогодні, 20 вересня 2017 року, біля меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг.

Участь у заході взяли секретар міської ради Олег Стовбун, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Барилко, заступник голови районної ради Володимир Кравцов, військовий комісар Карлівського РВК майор Сергій Лукаш, голова громадської організації «Карлівська районна рада ветеранів» Галина Ракосій, ветеран війни Надія Марківна Захожай, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, представники трудових колективів міста.

З вітальним словом до присутніх звернувся секретар міської ради Олег Стовбун. Він, зокрема, підкреслив, що ми завжди пам’ятатимемо мужній подвиг тих, хто захищав рідну домівку від загарбників та подякував усім, хто сьогодні прикладає зусилля, аби наше місто процвітало і розвивалося.

Учениця 8 класу ЗОШ №1 Євгенія Козлова свою любов до рідного міста вклала в рядки власного вірша «Є на Полтавщині мальовничий край», який схвильовано та душевно продекламувала. 

У ході урочистостей військовий комісар Карлівського РВК майор Сергій Лукаш указом Президента України нагородив учасника АТО Сергія Савчука медаллю «Захиснику Вітчизни».

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять славних героїв-визволителів, які віддали життя у боротьбі за наш край та тих Героїв України, які полягли за Українську державність під час подій на Сході України.

 

 

 « повернутися до списку новин