Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулася 26 сесія міської ради

Питання порядку денного двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання було ретельно обговорено на засіданнях постійних комісій міської ради. 

Розпочалася робота сесії зі звіту міського голови Олександра Наконечного про роботу міської ради та виконавчого комітету за 2017 рік. Обговоривши інформацію, депутати запропонували внести певні доповнення та затвердили звіт.

Одноголосно депутати затвердили основний фінансовий документ – міський бюджет. Доходна і видаткова частина у 2018 році складає 25 млн. 210 тис. грн.

Також депутати ухвалили проекти рішень про затвердження штатного розпису працівників апарату управління міської ради на 2018 рік, про затвердження лімітів на використання паливно-мастильних матеріалів та енергоносіїв апарату міської ради, про затвердження природоохоронних заходів для фінансування з міського фонду охорони навколишнього природного середовища в 2018 році, про виділення коштів на фінансування оплачуваних громадських робіт, про план роботи міської ради на перше півріччя 2018 року, про затвердження Порядку закупівлі житла на вторинному ринку м. Карлівка.

Затверджена Програма соціально-економічного розвитку м. Карлівка на 2018 рік. З проектом Програми депутати мали змогу ознайомитися заздалегідь. Він був розміщений на офіційному сайті міської ради і ретельно опрацьований на засіданні постійних комісій міської ради. Були враховані всі зауваження і доповнення.

 « повернутися до списку новин