Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Нарада у першого заступника міського голови

Нещодавно в кабінеті першого заступника міського голови Сергія Тарасовського відбулася нарада за участі представників ТОВ «Центр стратегічного розвитку території» Андрія Орлова та Андрія Лося, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірини Грінблат та керівників структурних підрозділів апарату міської ради. 

Мова йшла про розгляд пропозиції аналітичного центру ТОВ «Центр стратегічного розвитку території» щодо надання комплексу організаційних, науково-дослідних послуг, спрямованих на організацію і проведення всіх необхідних заходів, проектну підготовку та оприлюднення результатів розробки Стратегії розвитку, що будуть реалізовуватись за безпосередньої підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Як поінформував директор аналітичного центру Андрій Орлов, мета розробки Стратегії розвитку полягає в створенні сприятливих умов для забезпечення збалансованого економічного, інвестиційного, екологічного та соціального розвитку всіх сфер життєдіяльності в довгостроковій перспективі.

Спеціалісти ТОВ «Центр стратегічного розвитку території» в ході своєї роботи визначать основні характеристики громади з урахуванням ключових економічних, демографічних, соціальних показників; виявлять основні сфери життєдіяльності громади, наявний потенціал, ресурсний простір та перспективи їх залучення до розвитку; визначать стратегічне бачення розвитку громади; розроблять систему операційних завдань і проектів та механізм реалізації Стратегії розвитку громади.

Після обговорення даної пропозиції, перший заступник міського голови Сергій Тарасовський зазначив, що міська рада зацікавлена в співробітництві з ТОВ «Центр стратегічного розвитку території» і готова розпочати діалог про співпрацю після  того, як відбудеться об’єднання територіальних громад.   « повернутися до списку новин