Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Мітинг-реквієм з нагоди Дня Гідності та Свободи (фото+відео)

 

Сьогодні біля пам’ятного знаку Т. Шевченку представники влади міста та району, трудових колективів установ, організацій, громадськості зібралися, аби віддати належну шану подвигу учасників Революції Гідності, вшанувати патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли європейський вибір нашої держави.

У ході заходу секретар міської ради Олег Стовбун, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Барилко, заступник голови районної ради Володимир Кравцов поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку Т. Шевченку. Під зворушливі до сліз акорди «Плине кача по Тисині…» розпочалася урочиста хода та покладання квітів до стели пам’яті загиблим воїнам Карлівського району.

Присутні схилили голови в скорботі та хвилиною мовчання пом’янули українських воїнів і Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності та жахливої війни на Сході.

Панахиду за душами полеглих на Майдані та в зоні АТО відправив священнослужитель Свято-Пантелеймонівської церкви Отець Богдан.

 

 

« повернутися до списку новин