Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Зроби своє місто кращим!

Щодня ми стикаємося з проблемами, які неприємно дратують – сміття, відкриті люки, відсутність дитячих майданчиків у дворі тощо.

Але у нашій свідомості міцно оселилася асоціація: щоб вирішити якусь комунальну проблему потрібно пройти через паперову рутину з причетними службами і  витратити на це багато особистого часу. Тому, проходячи повз відкритих люків, засмічених вулиць і зламаних лавок, ми тільки хитаємо головою.

У карлівчан є альтернативна можливість боротися із комунальними негараздами більш ефективно через веб-платформу «Відкрите місто».

Як вона працює:

1. Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно зареєструватися на порталі, вибрати категорію, до якої відноситься проблема, вказати адресу чи позначити проблемну ділянку на карті міста, написати заголовок та опис повідомлення, додати фото та/або відео файли (за наявності).
2. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади/організаціям. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача.
3. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи протягом певного прийнятного часу (один місяць), відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.

. Отже, якщо ви маєте активну життєву позицію, цей сайт для вас. Заходьте, пишіть і покращуйте життя у нашому місті.

 « повернутися до списку новин