Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Свято Водохреща у Карлівці традиційно відзначили пірнанням в Орчик

Активно, весело та з піднесеним настроєм, з піснями, кашею, чаєм і традиційними пірнаннями в крижану воду 19 січня карлівчани відзначили велике християнське свято — Хрещення Господнє.

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні і духовні хвороби. У цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду.

Підтримуючи та вшановуючи  славні традиції українського народу в Карлівці на березі річки Орчик на Водосвяття відбувся святковий молебень та урочиста церемонія освячення води, яку провів голова Свято-Пантелеймонівської Релігійної Громади Української Православної Церкви ієрей Богдан.

Бажаючих відчути на собі дію цілющої води було як ніколи багато. Першими  відважились зануритися у крижану воду два молодики, які і задали ритм всім охочім. Купалися і дорослі, і малі.

Після крижаної купелі карлівчани та гості міста мали змогу зігрітися ароматним чаєм та поласувати смачною гречаною кашею із м’ясом.

Безпеку громадян забезпечували представники Карлівського районного сектору ГУ ДСНС, Карлівського відділу ГУНП та працівників Карлівського ЦПМСД, за що їм окрема подяка. Також велика подяка Карлівському ВУЖКГ за якісне облаштування місця проведення заходу та ТОВ "АПК "Докучаєвські чорноземи" за сприяння в підготовці та проведенні свята Водохреща.  

 

 

 

 « повернутися до списку новин