Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

До відома осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю!

В  рамках дії  державної   програми придбання пільгових проїзних документів для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю через офіційний  веб-сайт ПАТ «Укрзалізниця», повідомляємо наступне.

Централізований банк даних з проблем інвалідності (далі- ЦБІ)  було доопрацьовано в частині внесення  інформації стосовно документів осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які дають право на пільговий проїзд (пільгове посвідчення). На сьогодні в ЦБІ автоматично завантажено інформацію щодо пільгових посвідчень із Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (ЄДАРП).

Всі бажаючі   скористатися сервісом щодо купівлі пільгового проїзного документу через мережу Інтернет та маючи відповідне посвідчення  потрібно звернутися до Управління соціального захисту населення  ( м. Карлівка вул. Полтавський шлях, 54А ) каб.  № 14 з копією та оригіналом  посвідчення що  надає право  на дану пільгу для внесення   до ЄДАРП. Для внесення  пільгового посвідчення до ЦБІ в каб. № 11 з оригіналом пільгового посвідчення. При зверненні  осіб з інвалідністю або їх законних представників  до управління  внесення  відомостей до ЦБІ  інформації щодо  документів, які дають право на пільговий проїзд  буде проводитися невідкладно.

           

 « повернутися до списку новин