Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Карлівська ЗОШ № 1 святкувала ювілей- свій 80-й День народження!

Вісім десятиліть тому розпочалося навчання у новозбудованому приміщенні першої міської школи. З цієї нагоди в районному будинку культури відбулися святкові урочистості.

Привітати школу-ювілярку завітали почесні гості: міський голова Олександр Наконечний, голова районної ради Юрій Ткачов, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Стовбун, а також діти, вчителі, батьки та друзі навчального закладу. Всі поспішали висловити найтепліші слова поздоровлень.

Директор школи Лариса Гаврись привітала педагогічний, учнівський колективи, батьківську громадськість та гостей зі славним ювілеєм,  а також вручила грамоти за високу професійну майстерність та вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання підростаючого покоління педагогічним працівникам.

Грамотами було відзначено і учнів школи, які захищають її честь на конкурсах не лише міського, обласного, а й всеукраїнського рівнів. Тож у школи є багато  підстав для того, аби пишатися своїми вихованцями.

Були оголошені подяки й батькам учнів за активну участь у громадському житті школи. 

Чудові привітання та нагородження найкращих перепліталися з яскравою концертною програмою, шквалом емоцій та бурхливими оплесками.

 

 « повернутися до списку новин