Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Сюрпризи до зимових свят тривають

Усі бажаючі з числа вихованців старшої групи дошкільних навчальних закладів міста мали змогу у неділю 28 січня разом із батьками здійснити веселу подорож до м. Харків, яку для них організувала Карлівська міська рада.

19 маленьких непосидьків побували в дитячому розважальному центрі «Сюрприз», де спочатку досхочу нагарцювалися у триповерховому ігровому лабіринті, опановуючи багаторівневу модульну конструкцію, в яку включено різноманітні елементи – гірки, тунелі, канатні сходи, басейн з кульками та вежі.  

Далі дві години вільного часу в розважальному центрі подарували малечі та їхнім батькам незабутні емоції та веселий настрій. Кожен знайшов розвагу за смаком. Хтось стрибав на батуті, змагався в аерохокей, грав на ігрових автоматах, а хтось спробував себе в ролі водія на автодромі тощо.

Після жвавих ігор, втамувавши голод і спрагу в одному з кафе торговельно-розважального центру «Французький бульвар», маленькі екскурсанти попрямували до Харківського Будинку Актора на інтерактивне ілюзійне шоу-спектакль для дітей театру магії “Strekoza” «Зайці всюди». Там діти змогли побачити незвичайні перевтілення. Магія, сміх і багато-багато зайців, які з’являлися в найнесподіваніший момент не залишили байдужим нікого.  

Втомлені, але щасливі малюки повернулися додому.

 « повернутися до списку новин