Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Фестиваль професій в Карлівці (ФОТО + ВІДЕО)

 

Вперше в м. Карлівка і взагалі на Полтавщині відбувся Всеукраїнський фестиваль «City work fest». 3 червня центральний парк і площа міста перетворилися на профорієнтаційно-освітній простір для дітей та їх батьків «Місто, де працюють діти». 

Серед тих, хто активно долучився до проведення масштабної інтерактивної акції - Карлівська міська рада, ПТУ-50 м. Карлівка, райдержадміністрація, районна рада, ТОВ «Промінь», ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи», Ланнівська агропромислова група. Під час урочистої частини учасників фестивалю привітали заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, міський голова Олександр Наконечний та голова райдержадміністрації Сергій Костенко. До привітань дорослих приєдналися і юні таланти будинку дитячої та юнацької творчості, подарувавши усім незабутні враження від запальних таночків та колоритних пісень.

Центральний парк цього дня нагадував великий вулик. Тут було розгорнуто містечко, де діти оволодівали азами понад 80 професій, а саме - пожежників, будівельників, газозварників, кухарів, кінологів, поліцейських, бухгалтерів, інженерів, стилістів, програмістів та багато інших.

В «City work fest» було все по-дорослому.  Юні учасники акції отримували паспорт, трудову книжку та заробітню платню під час проходження професійних локацій. А зароблені умовні гроші витрачали в крамниці подарунків.

Біля містечка професій була виставлена сільгосптехніка та пожежний автомобіль. Всі охочі мали можливість потрапити до кабіни транспортних засобів та зануритися у відповідну атмосферу. Особливий захват і жвавий інтерес це викликало у малечі.

Враження та емоції переповнювали як юних учасників фестивалю, так і їх батьків. Дорослі з захопленням спостерігали за першими кроками своїх дітей у професійній діяльності і самі охоче долучались до майстер-класів.

Приємним сюрпризом для дітлахів цього дня стала святкова лотерея, в якій  були розіграні  цінні подарунки – «розумний» годинник, фотоапарат та планшет.

Всеукраїнський фестиваль «City work fest» на теренах Карлівщини пройшов активно та весело. Щирі емоції дітей та їх батьків це - безумовний успіх!

 

« повернутися до списку новин