Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Боротьба зі стихійною торгівлею

Найбільш популярним місцем для несанкціонованої торгівлі в Карлівці є провулок Спартака. Попри систематичні рейди, перевірки та штрафи цей стихійний ринок живе і процвітає.

Посадовці Карлівської міської ради разом із працівниками Карлівського відділу ГУНП в Полтавській області 7 листопада здійснили черговий рейд проти стихійної торгівлі в місті.

Домашні молоко, зелень, курятину, овочі та інше люди продавали буквально під ногами у перехожих, втім покупців все ж вистачало. З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановленому місці, проведена роз’яснювальна робота, їм запропоновано перейти торгувати на ринок, та продавці були не налаштовані без бою покидати свої місця. Більш того, на їх сторону стали і перехожі, які не усвідомлюють небезпеку придбання товарів «з землі». Самі ж торговці кажуть, що стоять на вулиці та торгують не від кращого життя, але  реалізовувати власну продукцію на офіційному ринку вони не хочуть, мотивуючи, що в центрі людей більше. Не звертають увагу продавці  на те, що їхня торгівля затрудняє прохід громадян по тротуару, а покупців не насторожує той факт, що поряд дорога, пил, вихлопні гази автомобілів.

Цього разу обійшлося попередженням та розгоном торгівлі, але рейди з виявлення та припинення несанкціонованої торгівлі триватимуть і надалі, до того часу, поки стихійні торговці не усвідомлять, що порушують закон і ставлять під загрозу здоров'я покупців.

 

 

 « повернутися до списку новин