Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Обговорили питання створення Церковної Ради

27 січня в міській раді відбулася зустріч міського голови Олександра Наконечного з керівниками церков та релігійних організацій міста різних конфесій. Мета зустрічі – обговорення питання створення в Карлівці Церковної Ради, яка б стала консультативно-дорадчим органом при Карлівській міській раді.

Міський голова Олександр Наконечний поінформував, що прикладом, де християнські церкви та спільноти активно співпрацюють з владою є місто Кам’янець-Подільський. При Кам’янець-Подільській міській раді було створено Духовну Раду, як консультативно-дорадчий орган. Вона сприяє об'єднанню зусиль релігійних та громадських організацій для національного і духовного відродження, бере участі в розробці проектів місцевих нормативно-правових актів з питань моралі і духовності, здійснює колективні заходи добродійного та просвітницького характеру, тощо.

Двогодинний діалог представників церков та релігійних організацій м. Карлівки мав свої певні результати. Присутні погодилися, що утворення Церковної Ради – це великий крок у духовному відродженні міста. Було вирішено обговорити це питання в кожній релігійній громаді та вдруге зібратися 14 лютого для прийняття остаточного рішення.

 

 « повернутися до списку новин