Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Вшанували 32 річницю Чорнобильської трагедії

 

          Подія, яка сталася 26 квітня 1986 р. змінила екологічний стан  не лише нашої країни, а й багатьох європейських держав. Вибух на Чорнобильський АЕС забрав не одне людське життя. Наслідки цієї аварії ми відчуваємо ще й досі.

         Сьогодні ми завдячуємо життям тим людям, які пожертвували собою заради нашого майбутнього, вступивши у боротьбу з підступним ворогом – радіацією.

         З нагоди 32 річниці аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня у Карлівці, біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля» відбувся мітинг. Вклонитися живим та вшанувати пам'ять полеглих прийшли секретар міської ради Олег Стовбун, в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Барилко, голова районної ради Петро Світлик, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, представники трудових колективів та небайдужі карлівчани. 

         До всіх присутніх звернувся голова районної організації «Союз Чорнобиль» Віктор Ляскало, який зазначив, що з 260 ліквідаторів 98 пішли у вічність, а також закликав пам’ятати безсмертний подвиг цих героїв. Під час мітингу кільком ліквідаторам було вручено грамоти міської ради, а також з міського бюджету виділено кошти для надання матеріальної допомоги ліквідаторам.

         Всіх полеглих вшанували хвилиною мовчання, а потім усі присутні поклали квіти до пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля». Завершився мітинг спільною молитвою за упокій загиблих від підступного атома, а також за здоровя тих, хто вижив у нерівній боротьбі, до якої карлівчан запросили священники Свято-Пантелеймонівського храму Богдан і Олександр.« повернутися до списку новин