3 грудня - Міжнародний День людей з інвалідністю
30 листопада в районному будинку культури відбулися урочистості, присвячені Міжнародному Дню людей з інвалідністю.
Цього дня багато теплих і щирих слів лунало на адресу людей, які мають проблеми зі здоров’ям. Зі словами подяки за мужність та незламність духу звернулися до присутніх в.о. міського голови Олег Стовбун, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Барилко, голова районної ради Петро Світлик.
Олег Стовбун висловив вдячність всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Від імені міського голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради він побажав усім присутнім міцного здоров’я, миру та благополуччя.
За активну участь у громадському житті, вирішенні важливих проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, повсякденний вияв до них співчуття, гуманності і милосердя представники влади вручили грамоти та подяки активним членам Карлівської громади.
Пісенні вітання присутнім дарували артисти районного будинку культури.