Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

О, Писанко! Ти - символ України!

У Великодній понеділок в районному будинку культури відбулося традиційне обласне свято «Воскресни, Писанко!» - свято відродження і надії, весни і краси.

Цього дня будинок культури перетворився на феєрію творчості писанкарства та декоративно-ужиткового мистецтва. Жителі та гості міста і району мали можливість зануритися у світ народних майстрів, які вкотре завітали до гостинної Карлівки з різних куточків Полтавщини та інших областей зі своїми творчими доробками.

До уваги відвідувачів було представлено велике розмаїття традиційного символу Великоднього свята - писанки, драпанки, крапанки, крашанки, а також неперевершені великодні композиції, плетені вироби, прикраси, іграшки ручної роботи та безліч інших дизайнерських виробів. Свято супроводжувалося виступами творчих колективів з усього району. А в малому залі будинку культури розташувалося містечко майстер-класів. Усі, хто зацікавився колоритним народним мистецтвом, мав змогу взяти в руки писачок і спробувати створити власну неповторну писанку.  

Крім того, на площі біля будинку культури розкинувся ярмарок хенд-мей, де можна було придбати неперевершені прикраси, іграшки, смаколики, вишиванки, посуд, плетені вироби та ін. Тож, найімовірніше, з порожніми руками зі свята ніхто не пішов. А те, що в гарному настрої, сумніву не підлягає. « повернутися до списку новин