Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбувся семінар-навчання

13 березня в Карлівській міській раді відбувся другий етап семінару-навчання на тему: «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Ораторське мистецтво».

Про секрети успішного та ефектного публічного виступу поінформувала директор Полтавського кооперативного коледжу, кандидат історичних наук Оксана Делія. Під час семінару присутні ознайомилися з теоретичними та практичними аспектами мистецтва красномовства, детально розглянули техніку та особливості проголошення публічних промов.

Далі в ході навчання директор Державного архіву Полтавської області Валентина Гудим нагадала присутнім державним службовцям вимоги до фірмових бланків, складання розпоряджень та доручень, наказів, ведення протоколів нарад, тощо. Валентина Володимирівна зазначила, що у роботі з усіма, без виключень, документами, державні службовці повинні неухильно дотримуватися інструкції з діловодства.

По закінченню директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Наталія Осипенко  вручила учасникам семінару-навчання сертифікати про підвищення кваліфікації.

 « повернутися до списку новин