Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Комунальники спрацювали оперативно та організовано

 

З огляду на попередній досвід, комунальні служби Карлівки перебувають у повній готовності, щоб у разі несприятливих умов оперативно розпочати боротьбу з опадами. Тому сніг, який випав нещодавно для Карлівського ВУЖКГ та КП «Карлівка Новатор» не став несподіванкою.

Чергові бригади комунальників приступили до роботи засвітло, щоб забезпечити надійний рух транспорту і безпеку пішоходів. У першу чергу було розчищено центральні вулиці та дороги, де потік автомобілів та пішоходів найбільший. Далі перейщли до міжбудинкових проїздів та  віддалених мікрорайонів. Одночасно здійснювалися роботи з посипання тротуарів піщано-соляною сумішшю.

Техніці, що займалася розчищенням, довелось проходити декілька разів, аби забезпечити належну чистоту та прохідність доріг і тротуарів. Відтак, рух містом, як на авто так і пішки забезпечено. Що правда, автомобілістам необхідно зважати на льодовий прошарок, що подекуди вкриває асфальт, бути обачними та дотримуватись безпечної швидкості руху.

Міська рада, в чергове звертається і до керівників підприємств, установ та організацій, власників магазинів та торгових точок з проханням, дотримуватись правил благоустрою, вчасно наводити порядок та чистоту на території, забезпечити зручний та безпечний підхід для своїх відвідувачів.

 

« повернутися до списку новин