Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Урочистості з нагоди професійного свята

16 березня, напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в Україні в третю неділю березня, в приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості, присвячені цій даті.

На початку заходу секретар міської ради Олег Стовбун привітав комунальників міста з професійним святом. Він подякував представникам галузі за роботу та наголосив, що саме вони роблять сучасним, красивим та затишним наше улюблене місто. Також він підкреслив, що не дивлячись на всі труднощі та негаразди, які сьогодні переживає наша країна, працівники галузі віддані своїй справі.

У ході зустрічі секретар міської ради Олег Стовбун та заступник голови районної ради Володимир Кравцов урочисто відзначили найкращих працівники підприємств за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи галузі та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування грамотами.

Опісля відбувся святковий концерт за участю аматорів районного будинку культури.« повернутися до списку новин