Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Зі святом!

Шановні працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!  Вітаю вас з нагоди професійного свята!

Висловлюю вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні життєдіяльності міста та району, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.
   Перш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: він стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим.

Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться благоустрій та озеленення вулиць і скверів.

   Напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення висловлюю щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя.
   Бажаю вам досягнення нових професійних висот.
  Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.

З повагою, міський голова Олександр Наконечний.« повернутися до списку новин